O Jazzy Mango

Początki bywają niespodziewane…

Cześć, jestem Justyna – miłośniczka butów. Zawsze miałam problem ze znalezieniem wygodnych i dopasowanych do moich stóp. Noszę rozmiar 41 lub 42 w zależności od producenta i fasonu. Dostępność stylowych i modnych butów w „moim” rozmiarze jest praktycznie zerowa. Zakupy to prawdziwe wyzwanie!

W listopadzie 2015 roku rozpoczęła się moja przygoda z marką Hot Chocolate Design®, założoną w 2004 roku przez wenezuelskich projektantów. Podczas targów modowych w Kapsztadzie zaintrygowały mnie ekstrawaganckie półbuty. Zwróciłam uwagę na niespotykany design i soczyste kolory. Okazało się, że są w 100% wegańskie i dostępne w pełnej rozmiarówce. Moje pierwsze odczucia po ich założeniu? Komfort i niebywała wygoda. A fakt, że nie są wykonane z materiałów pochodzenia zwierzęcego jest istotny.

Po chwili kupiłam pierwszą parę i rozpoczęłam moją prywatną kolekcję. Następnego dnia wróciłam po kolejną 😉. I tak to się zaczęło… . Fascynacja trwa do dziś, a kolekcja stale się powiększa.

Znalazłam idealne buty!

Są wykonane z bezpiecznych materiałów pochodzenia roślinnego. Możesz kupić jednakowy model dla siebie i Twojej córki, siostry, koleżanki, ponieważ występują w wielu rozmiarach. Kolekcje są limitowane, zatem obuwie ma charakter kolekcjonerski.

W ten sposób zostałam Autoryzowanym Sprzedawcą marki HCD®!

Zaufaj mi i wybierz Jazzy Mango.

Pamiątkowe zdjęcie, gdzie wszystko się zaczęło. (Kapsztad, 2015)

P.S. Te buty mają w sobie magiczną moc!
Zawsze, kiedy je noszę, dostaję mnóstwo komplementów. Wywołują uśmiech oraz bardzo pozytywne reakcje wśród przechodniów, współpracowników oraz bliskich. Są pretekstem do nawiązania sympatycznej rozmowy i nowych znajomości.

Zacznij Twoją kolekcję już dziś.
Przygotuj się na falę komplementów. W tych butach nie przejdziesz niezauważona!

Zapraszam,
Justyna

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na Twoje pytanie? Skontaktuj się ze mną.

Wyślij wiadomość e-mail
Zadzwoń do mnie