czerwone szpilki z odkrytą piętą

„Moda przemija, styl pozostaje”. Stylowe buty damskie a trendy modowe.

Chociaż prawdą jest, że obcasy poprawiają wygląd i potrafią wyszczuplić sylwetkę, to jednak płaskie buty są odpowiedzią na codzienne potrzeby życia w ruchliwym mieście. Światowi projektanci coraz częściej skupiają swoją uwagę na płaskich butach. Taki trend obowiązuje w nadchodzącym sezonie letnim nie bez powodu.

Niech moda pada do Twych stóp, a nie na odwrót!

Znalezienie odpowiedniego obuwia to prawdziwe wyzwanie wśród mnogości fasonów dostępnych na rynku. Dlatego warto kierować się jedną prostą zasadą: wybierz stylowe buty damskie, bez względu na to, czy to będą trampki, mokasyny, sandałki, albo botki. Tak, stylowe. Ale, co to właściwie oznacza?

„Moda przemija, styl pozostaje”.
Coco Chanel

To ponadczasowy cytat. Dzięki stylowi wyrazisz siebie i Twoją wyjątkową osobowość. Stylowe buty mogą być płaskie i wygodne. Wtedy z pewnością dotrzymają Ci tempa w miejskiej dżungli.

Twój komfort przede wszystkim…

Postaw na swój komfort. Weź pod uwagę, że wiele butów płaskich nie trzyma się dobrze na stopach, dlaczego? Ponieważ, jak już wspominałam w poprzednim artykule (Czy Ty umiesz kupować letnie buty?), anatomia rządzi się swoimi prawami. Dlatego zwróć uwagę na zapinane buty damskie, które łatwo dopasujesz do tęgości stopy dla maksymalnego komfortu użytkowania.

W poszukiwaniu dziecięcego pierwiastka

Czasami brakuje nam odwagi, aby wyrazić siebie i płyniemy na fali trendów modowych. Obrazki butów światowych projektantów spływają niemal zewsząd. Przecież każda z nas ma swój niepowtarzalny styl, czasami po prostu o tym zapomina. Przypomnij sobie, jak byłaś dzieckiem, lub popatrz na swoje dzieci, które beztrosko wybierają buty zgodnie z tym, co czują. To jest właśnie styl, w którym się odnajdują, chcą zaznaczyć swoje zdanie, swoje „ja”. Zazwyczaj nie przejmują się dopasowaniem koloru do stroju, tylko zakładają butki, które lubią. Lubią, ponieważ są wygodne, odpowiadają im, czują się w nich swobodnie.

Dlatego odnajdź w sobie dziecięcy pierwiastek. Kieruj się przy wyborze obuwia codziennego przede wszystkim Twoim stylem, wygodą, swobodą ruchu, idealnym dopasowaniem. Obecnie wybór jest szeroki, możesz być stylowa, nie rezygnując z wygody.

Stopy masz tylko jedne, dbaj o nie, wybierając odpowiednie buty w Twoim niepowtarzalnym stylu!